İstanbul'daki Annelerimizle Anneler Günü'nde Birlikteydik !

Derneğimizin takibindeki İstanbul'lu Canavan hastası çocuklarımızın aileleri ile bir araya gelmeyi planladığımızda, seçtiğimizin günün Anneler Günü'ne denk geleceğini bilmiyorduk. Anneler Günü'nde çocuklarımızın anneleri ile birlikte olmak, onların merak ettiklerini yanıtlamak, sevgi ve UMUT dolu kalplerini görüp, güzel gözlerinin içine bakmak heyecan vericiydi.

       

   

Fedakarlığın,koşulsuz sevginin ve şefkatın timsali değerli annelerimiz Sare hanım,Meryem hanım,Medine hanım,Fatma hanım, babamız Rıza bey ve iki bebeğimizin anneannesi Nebahat hanım ve dayıları Yavuz bey ile dernek başkanımız Bihter Saraçoğlu'nun karşılaşmaları ve sohbetleri son derece sıcak ve yakındı. Ne kadar büyük bir aile olduğumuzu bir kez daha farketmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Ve Muhammed Emin.. Canavan hastası bebeğimiz, annesi ile birlikte aramıza geldi ve gülücükleri ile bizi kendine hayran bıraktı.

                         

Derneğimize, annelerimizle buluşma imkanı sağlayan,transfer ve mekan organizasyonunu mükemmel bir şekilde yapan, Leyla Çulhacı nezdinde ''Bir Günüm Olur Musun? '' isimli dernek gönüllülerimize ve meleklere ; ayrıca Nakkaş Kebap Restaurant'ındaki öğle yemeğimize sponsor olan Kaptan Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd.Şti. ve Sn. Kemal Mahmutçebi'ye binlerce teşekkür ediyoruz.

                                                                              

Bundan sonra diğer şehirlerdeki ailelerimizle de bir araya gelmeye devam edeceğiz.